Het laatste showbizz nieuws

Shownieuws

Gordon sneert naar John de Mol: “We zullen nooit meer vrienden worden”

Gordon

Alsof er nooit een ruzie met grootmacht John de Mol is geweest staat Gordon binnenkort weer vrolijk achter de microfoon. Vanaf 1 september presenteert hij samen met Froukje de Both een ochtendshow op Radio 10. Een frisse start, maar de oude wonden met John zijn nog lang niet geheeld.

Tijdens een luchtig gesprekje in Shownieuws over zijn nieuwe avontuur schoot Gordon ineens een pijl af richting zijn voormalige broodheer. Toen collega Gijs Staverman grappend zei dat anderen voor hem de knoppen moesten bedienen, sneerde Gordon: “Als John de Mol maar schuift.” En daar viel de stilte. Want ja de vete tussen Gordon en John is allesbehalve uitgewist.

Over hun vriendschap was Gordon opvallend eerlijk: “We zullen nooit meer de vrienden worden die we waren. Waarom? Dat is een keuze van hem. En dat respecteer ik. Maar wij zijn wel weer on speaking terms.” Vrij vertaald: ze praten weer, maar er is geen champagne en bitterbal meer aan te pas gekomen.

Volgens Gordon zat het venijn in de beloften. “Er is destijds heel veel beloofd en niet nagekomen. En dat is uiteindelijk een meningsverschil geworden.” Tja, meningsverschil is een chic woord voor: Gordon kreeg niet wat hij wilde, John had er geen zin meer in en hup einde contract. Gordon zegt diplomatiek: “Ik heb gewoon keurig netjes mijn contract uitgediend.” Maar wie hem kent weet dat dit nog altijd knaagt.

Toch is hij nu weer terug in Talpa-land. En Gordon klinkt daar bijna dankbaar over: “Ik vind het gewoon fijn dat hij mij weer de kans heeft gegeven sowieso met mijn realityshow en nu weer met de radio. Dat zegt wel wat over zijn geloof in mij. Dat heeft hij altijd gehad trouwens.” Zo klinkt iemand die weet dat hij beter geen tweede keer uit de gratie kan raken.

En dus mag Gordon weer los elke werkdag van zes tot negen uur ’s ochtends. Samen met Froukje die de brave tegenhanger lijkt te worden van zijn onvoorspelbare energie. Gordon zelf zegt dat radio voor hem voelt als thuiskomen. En eerlijk is eerlijk: het publiek zal óf smullen óf gillend de zender wegdraaien. Eén ding is zeker: saai wordt het niet.

Deel deze juice!
Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties