Het laatste showbizz nieuws

Maxime Meiland, Shownieuws

Forse klap voor Maxime Meiland: villa eindelijk verkocht, maar ze eindigt diep in het rood


maxime meiland

Wie dacht dat het leven van een Meiland zich alleen maar afspeelt tussen champagne, hysterische taarten en baksteenwitte villa’s heeft duidelijk de vastgoedblunders van Maxime en haar brave Leroy gemist. Het meest besproken koppel van Noordwijk leek eindelijk een huizendeal te hebben gescoord, maar als je dacht dat ze lachend naar de bank renden heb je het mis. Wat een triomf had moeten zijn eindigde in een financiële kater waar zelfs Martien met zijn beroemde wijnen niet tegenop kan drinken.

Het begon allemaal begin 2023 toen Maxime en Leroy zich in een miljoenenpand nestelden alsof ze daar hun hele leven gingen slijten met macarons bij de open haard. Acht maanden later was het beeld alweer heel anders: verhuisdozen in de gang, makelaarsfolders op het aanrecht, een blik van pure stress in de ogen van Leroy. Eerst probeerden ze het villa-avontuur nog in de markt te zetten voor 2,2 miljoen euro. Geen koper. Tja zelfs in Noordwijk zijn de bomen niet van geld gemaakt.

Het prijskaartje ging naar beneden en weer naar beneden tot de villa voor 1.895.000 euro in de etalage stond te schreeuwen om een koper. Uiteindelijk werd-ie verkocht voor 1.950.000 euro. Lijkt mooi tot je de hypotheek erbij pakt: die stond namelijk op 2,2 miljoen. Even snel rekenen: dat is een kwart miljoen verlies. Au. Daar kun je een paar honderd strandhuisjes voor huren of in Meiland-termen een paar honderd keer verhuizen.

De makelaar mocht RTL Boulevard bellen voor de standaardtekst dat “het nou eenmaal de markt is”. Maar Maxime altijd goed voor een stukje melodrama, bevestigde zelf dat ze diep in het rood eindigen. Dus wie nu denkt dat het Meilandgeluk altijd aan hun zijde staat heeft te maken met de harde realiteit van een oververhitte huizenmarkt én een overdosis verhuisdrift.

Nu bivakkeren ze tijdelijk ergens anders een tussenstop in de nooit eindigende Meiland-migratie. Ondertussen bouwen ze samen met Martien en Erica alweer aan een nieuw familiekasteel. Blijvertje? Met deze familie weet je het nooit.

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Dit bewijst weer dat die geen verstand heeft en maar iets doet. Zodra pa en ma van de buis zijn (hopelijk heel snel), zij toch echt een baan bij de supermarkt kan gaan zoeken.