Het laatste showbizz nieuws

Maxima, Shownieuws

Heeft Máxima stiekem nieuwe borsten? Hofhouding zwijgt, maar het verschil is duidelijk


maxima

In de hogere Haagse wandelgangen wordt inmiddels meer gespeculeerd dan tijdens de gemiddelde aflevering van Wie is de Mol. Het Koninklijk Huis – ooit het toonbeeld van discretie – wordt door de societyvrouwen in Wassenaar en Scheveningen al weken op de weegschaal gelegd. Letterlijk en figuurlijk. Want wat is er toch aan de hand met het lijf van Máxima?

Waar je vroeger nog gewoon een nieuw jasje scoorde bij het Hofcouturehuis rollen er nu geruchten over de catwalk dat het allemaal wel héél snel is gegaan met de kilo’s. De usual suspects? De beruchte afslankprik Ozempic die tegenwoordig meer trending is dan een zomerjas van Maxima. En dat terwijl het goedje bedoeld is voor diabetespatiënten, niet voor afvalraces. Toch klinkt het steeds vaker op de vrijdagmiddagborrel: “Denk je dat Máxima…?”

Het paleis blijft altijd stil, want officiële reacties op dit soort beschuldigingen krijgen we uiteraard nooit. Misschien is Amalia gewoon in topvorm door haar personal trainer dat zou zomaar kunnen. Maar laten we eerlijk zijn: het is stukken makkelijker om te doen alsof ze samen stiekem wat kilo’s wegtikken met een spuitje Ozempic, onder het mom van “royale gezondheidszorg”.

En alsof dat allemaal nog niet genoeg gespreksstof is voor het Wassenaarse hondenuurtje vliegen nu de geruchten over een mogelijke borstvergroting van Máxima je om de oren. “Heeft koningin Máxima een borstvergroting ondergaan?” staat er zelfs zwart-op-wit in de Story. Je ziet het voor je: dames bij Van der Valk op zondagmiddag, turend naar hun telefoons, met foto’s van vorige week als bewijsmateriaal. De meningen vliegen over tafel sneller dan de bitterballen. “Oordeel zelf,” roept de juicepolitie op social media en ineens is heel Nederland borstenexpert.

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
4 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Hingen ze als theezakjes dan al ?

Ze heeft ws gewoon een goeie push up bh. Die doet meestal wonderen.

Laatst bewerkt op 16 uren geleden door Suus

En wie interesseert dat behalve haarzelf en W.A.??

Daarom snap ik ook niet wat dit voor shownieuws is.