Duik in de meest smeuïge juice, ongefilterde roddels en drama uit de showbizz. Hier lees je alles wat stiekem niet naar buiten mocht komen.

Showbizz

Angela de Jong haalt genadeloos uit naar makers van André van Duins tv-flop


Angela de Jong haalt genadeloos uit naar makers van André van Duins tv-flop
Krijg onze primeurs direct in je nieuwsoverzicht bij Google!

Het leek een gouden formule op papier: het iconische duo André van Duin en Janny van der Heijden samen op primetime. Toch is de nieuwe show Beestenboel uitgelopen op een kijkcijferdrama dat de gemoederen in Hilversum flink bezighoudt. Tv-recensente Angela de Jong, die zelden een blad voor de mond neemt, heeft haar oordeel inmiddels geveld. Volgens de columniste is het programma zo’n enorme misser dat er achter de schermen koppen moeten rollen.

Geen blaam voor André en Janny

Hoewel de presentatoren normaal gesproken garant staan voor succes, vindt De Jong dat de fout dit keer absoluut niet bij het duo zelf ligt. André van Duin blijft in haar ogen de nationale knuffelbeer die weinig verkeerd kan doen. De kritiek richt zich dan ook volledig op de redactie en de programmamakers die dit concept hebben goedgekeurd. De Jong suggereert zelfs dat degene die verantwoordelijk is voor de uiteindelijke besluitvorming rondom dit format, serieus moet vrezen voor zijn of haar baan.

Scherpe kritiek in Hilversum

De kritische houding van De Jong is niets nieuws; ze staat erom bekend dat ze de vinger op de zere plek legt, ook als dat tot hevige discussies leidt. Zo zagen we eerder al hoe Britt Dekker in heftige ruzie met Angela de Jong live op de tv belandde na soortgelijke scherpe opmerkingen. In het geval van Beestenboel vraagt de mediawereld zich af of de kritiek dit keer zal leiden tot echte consequenties bij Omroep MAX.

Een zeldzame misstap voor MAX

Omroepbaas Jan Slagter staat meestal pal voor zijn sterren en zijn programma’s, maar de cijfers liegen niet. Waar kijkers normaal massaal afstemmen op de gemoedelijke avonturen van André en Janny, haakt het publiek nu massaal af. Het lijkt erop dat zelfs de grootste televisie-iconen niet immuun zijn voor een slecht doordacht format. Of er daadwerkelijk iemand zijn biezen moet pakken zoals De Jong adviseert, valt nog te bezien, maar dat de sfeer op de redactie momenteel om te snijden is, lijkt een feit.

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties