Johan Derksen doet stapje terug geen Vandaag Inside meer

Utopia fanShownieuws2 years ago1.5K Views

Vandaag Inside is al weer een paar weekjes te zien op de buis na een korte vakantie. De heren scoren nog steeds uitstekend qua kijkcijfers en het plan was nog voor de vakantie om ook in het weekend erbij te trekken en in de plaats van 5 dagen maar liefst 7 dagen de talkshow te maken.

Maar dit lijkt nu op een laag pitje gezet te zijn. René wil namelijk het weekend graag vrijhouden en Johan Derksen ziet het eigenlijk ook niet meer zitten het wordt gewoon te veel. Wilfred Genee maakt het allemaal niets uit, maar ook hij heeft amper tijd nu hij op maandag en vrijdag ook nog de voetbal talkshow Veronica Offside presenteert. Om het weekend er dan ook nog bij te pakken is wellicht vragen om een burn-out.

Of de heren dit allemaal zelf bepalen zal afhangen van wat er in hun contract staat en wat John de Mol wil. Maar wij horen dat de 7 dagen die ze van plan waren om te gaan uitzenden er echt niet gaat komen.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuwste reacties

Over ons:

Bn’ers met geheime affaires, onhandige uitspattingen en andere juice, rechtstreeks vanuit de onderbuik van de entertainmentwereld lees je hier. Speciaal uit de diepste rioolputten gevist voor jouw door Loes Smoezenpoes & Benny Paparazzo.

Search Trending
Trending
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...