Dat Mathijs van Nieuwkerk zijn vrouw heeft bedrogen en nu een relatie heeft met de 20 jaar jongeren Martha Riemsma hoofdredacteur van de Tubantia is bekend, maar de beerput gaat nu helemaal open.
Het blijkt namelijk dat Mathijs zijn vrouw al veel langer bedroog. Verschillende ex-minnaressen komen nu namelijk naar voren en zeggen dat Mathijs een nare man is en vrouwen enkel als een prooi ziet.
Als er nieuwe stagiaires waren op de redactie van De Wereld Draait Door dan ging hij er weer voor. Hij wilde elke vrouwelijke stagiair het bed in krijgen. En zijn vrouw die had lange tijd niks door en was te goedgelovig. Mathijs heeft zijn vrouw wel met tientallen andere dames bedrogen.
In de tv wereld ging al langer het gerucht dat Mathijs een vrouwenverslinder was en je voor hem moest oppassen.
L.BONNET
Ik vond het al gladde mooie voor als dat ie is mathijs vies mannetje
John
A.b.n?
Sandy
Warrig verhaal, wat bedoel je precies, AJB in goed NL typen. 😉
René Driessen
Graag Nederlandse vertaling.
Cisca
Die meisjes/vrouwen wouden dat zelf schijnbaar ook. Dus het kwam van twee kanten. Maar hij was getrouwd en dat klopt dus niet en die meisjes wisten dat klopt dus ook niet.
René Driessen
Wouden?
Schijnbaar. Naar de schijn, die het wekt.
Blijkbaar. Duidelijk, zoals blijkt.
Grietje Meijers
Ik vond het ook altijd een gluiperd…Die stagiaires deden dat om een baan net als al die vrouwen in de me too affaire. Lekker naar bed met een bekend persoon en jaren later als ze het gemaakt hebben zo iemand aanklagen. Wat van Nieuwkerk betreft ….vies mannetje.
Joke
Nou dan zijn die stagiaires ook dom geweest om erin te tuinen .Wilden graag een baantje bij de tv wat een rotzooitje is die wereld.
Marianne kokshoorn
Breek me de bek ook niet open over baantjes paalzitten bij ministeries.
L alders
Blijkt dat de vrouwen in ieder geval geen goede smaak hadden.
Maar hij heeft natuurlijk wel geld.
Die zakkenvuller.
AGM Janssen
Als ‘leergierige’ stagiaire wil je alle ins en outs onder de knie krijgen. Geen huilie huilie achteraf. En Mathijs doet gewoon een Marco Borsatootje of een Dreetje Hazes. Ze weten niet beter…..de sukkels.
Conchita
Inderdaad een me-too kwestie !!!
En Ciska … jij had zeker wel graag gewild maar te oud voor stagiaire 😜
Jurgen
Nou ja… dat was wel duidelijk toch. Ben benieuwd wat zijn fans nu van hem vinden die altijd trouw naar de DWDD hebben gekeken en hem zo geweldig vonden. Och Van Nieuwkerk is ook zo’n linkse zakkenvuller toch
Mo
Ik vind hem nog steeds de beste tv maker/presentator! En een mooie, aimabele man en wat hij privé doet moet hij ( en z’n privé! ) vooral zelf weten! Nederlanders zijn de grootste schijnheiligers die er zo’n beetje rondlopen! Allemaal jaloezie!
Marrie
Misselijk macho mannetje die zichzelf zo geweldig vindt.
Ruud
De dames zijn er toch zelf bij en denken die dan echt dat ze de enige zijn ??? Whahahaha
Ger
Niets nieuws onder de zon. Vroeger werd dat toch de ” gooise matras” genoemd?