Duik in de meest smeuïge juice, ongefilterde roddels en drama uit de showbizz. Hier lees je alles wat stiekem niet naar buiten mocht komen.

shownieuws

De keiharde val van Rico Verhoeven: Heeft een gigantische miljoenenschuld


De keiharde val van Rico Verhoeven: Heeft een gigantische miljoenenschuld

Schuif gezellig even aan met een grote kop koffie, want we moeten het hebben over de man die normaal gesproken onverslaanbaar lijkt. Onze eigen gespierde knuffelbeer Rico Verhoeven deelt in de ring de hardste klappen uit, maar het lijkt erop dat zijn boekhouder momenteel degene is die zwaar knock-out op het canvas ligt. Je zou denken dat de koning van het kickboksen zwemt in het geld na al die glorieuze overwinningen en over de top filmrolletjes, maar de realiteit achter de schermen van zijn peperdure bolides is een stuk minder rooskleurig.

De altijd snuffelende speurneuzen van BekendeBuren zijn eens diep in de kluis van zijn bedrijven gedoken en wat ze daar aantroffen in de jaarcijfers van het afgelopen jaar tart werkelijk elke verbeelding. Neem nou zijn in 2024 opgerichte financiële speeltje, de holding RVI Development B.V. Waar je bij zo’n imposante man een moddervette bankrekening verwacht blijkt het eigen vermogen op een schamele zestienduizend euro te steken. Dat klinkt nog als een leuk bedrag voor een tweedehands boodschappenautootje ware het niet dat er een monsterlijke schuld van ruim 1,4 miljoen euro tegenover staat.

Maar het bloedbad stopt niet bij die ene onderneming, want ook zijn andere bedrijfje genaamd Rico’s Business B.V. kampt met een gigantisch gat in de hand. Daar staat de teller in het rood op nog eens een dikke 847.000 euro. Tel die twee zware hoofdpijndossiers bij elkaar op en onze vechtmachine zit opgescheept met een totale schuldenberg van maar liefst 2,3 miljoen euro. Het is toch een bittere pil om te slikken als je hele imago is gebouwd op onoverwinnelijk succes, terwijl je zakelijke imperium stiekem op instorten staat als een kaartenhuis in een herfststorm. Misschien moet hij toch maar weer wat vaker de ring in stappen om die gapende gaten te dichten of nog wat meer van die rammelende actiefilms gaan opnemen in de Verenigde Staten.

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties