Duik in de meest smeuïge juice, ongefilterde roddels en drama uit de showbizz. Hier lees je alles wat stiekem niet naar buiten mocht komen.

In de spotlights

Verleden achtervolgt Jeroen Rietbergen: nieuwe beschuldigingen duiken op


Verleden achtervolgt Jeroen Rietbergen: nieuwe beschuldigingen duiken op

Alsof de naam Jeroen Rietbergen nog niet genoeg met modder was besmeurd duikt er opnieuw een hoofdstuk op in zijn steeds vuiler wordende soap. Net toen de storm wat leek te bedaren, trekt slachtofferadvocaat Sébas Diekstra de wond weer open met details die zelfs de meest geharde showbizzvolger doen fronsen.

In zijn nieuwe boek Recht voor het slachtoffer beschrijft Diekstra dat de bandleider van The Voice of Holland al in 2004 grensoverschrijdend gedrag zou hebben vertoond. Niet op de werkvloer, maar via e-mail. Toen WhatsApp nog sciencefiction was en mensen hun flirts via MSN en Hotmail verstuurden zou Rietbergen zijn digitale charmes hebben ingezet met weinig aan de verbeelding overlatende bijlagen.

“Zo heeft een van die vrouwen mij een aantal afbeeldingen doorgezonden die zij ooit van de bandleider van The Voice zou hebben ontvangen,” schrijft Diekstra. De toon van die zin verraadt weinig sensatie, maar wat daarna volgt, spreekt boekdelen. “Op een van de afbeeldingen is een mannelijk geslachtsdeel te zien. Ook zitten er meerdere foto’s bij waarop lichamelijk contact tussen een man en vrouw te zien is.” Kortom: Jeroen had blijkbaar al vroeg zijn eigen, laten we zeggen, creatieve portfolio.

Volgens Diekstra lijkt het erop dat Jeroen zelf de fotograaf was van het expliciete beeldmateriaal. “Een eerste aanblik doet vermoeden dat het een foto is die hij zelf heeft gemaakt, terwijl hij het bed deelt met een vrouw.” Het is bijna een zin die men liever niet wil visualiseren, maar in de context van deze affaire is dat precies wat het publiek doet.

De advocaat zelf had liever geen front-row seat bij dit digitale schouwspel. “Mijn eerste reactie was dat ik die afbeeldingen niet per se hoefde te ontvangen,” zegt hij droogjes. Toch bevestigt hij dat de beelden daadwerkelijk in 2004 zijn verstuurd — vanaf een e-mailadres dat op naam stond van Jeroen Rietbergen. De vrouw in kwestie zou dit destijds als “zeer ongewenst gedrag” hebben ervaren.

De details zijn smerig, de timing opmerkelijk. Terwijl Jeroen zich de afgelopen tijd uit de schijnwerpers probeerde te houden sleept het verleden hem genadeloos terug. En de grote vraag is nu: wist Linda hier iets van of komt ook dit als een donderslag bij heldere hemel?

Het imago van Rietbergen is inmiddels zó beschadigd dat geen excuus of stilte dat nog kan redden. Zelfs in Hilversum waar men doorgaans wel wat gewend is lijkt het geduld met de gevallen muzikant op te raken.

Abonneer
Laat het weten als er
4 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Er is toch geen normaal mens met verstand die hem ooit nog vertrouwt.

Misschien windt het Linda ook wel op .

Dat zij bij hem blijft zegt alles over haar normen en waarden.🤢🤭🫣

Viezerik J & L!
Die engerd is n**k-verslaafd.
Zij vindt het duidelijk prima.🤢
Benieuwd of hij Linda ook filmt & pics stuurt om haar alvast op te warmen.