Duik in de meest smeuïge juice, ongefilterde roddels en drama uit de showbizz. Hier lees je alles wat stiekem niet naar buiten mocht komen.

In de spotlights, Maxime Meiland

Maxime Meiland slaat op de vlucht na knetterende ruzie met Yvonne Coldeweijer bij juice programma


Maxime Meiland slaat op de vlucht na knetterende ruzie met Yvonne Coldeweijer bij juice programma

De Juiceshow van Yvonne Coldeweijer wat nog op tv moet verschijnen blijkt nu al een ontzettende flop. Want achter de schermen lijkt het meer op een verlaten kermisattractie waar de medewerkers één voor één in paniek wegrennen. Na Eric de Munck is er nu nóg een gezicht verdwenen en niet de minste. Maxime Meiland heeft volgens de wandelgangen ook de deur achter zich dichtgetrokken en hard ook.

Ik had eerlijk gezegd al het gevoel dat dit project meer weg had van een slecht geplande surprise dan van een strak geregisseerd tv-format. Maar dat Maxime het bijltje er zó snel bij neer zou gooien zag zelfs ik niet aankomen.

Tina Nijkamp die inmiddels de informele thermometer van televisieland lijkt te zijn, dropte het nieuws in haar podcast Tina’s TV Update. „Maxime Meiland had al toegezegd om mee te doen met die nieuwe show van Yvonne Coldeweijer, De Juice Show, maar zij gaat nu toch niet meedoen”, meldt Tina. En geloof me: als Tina het zegt dan is er íéts flink mis in die backstage-chaos.

Daar blijft het niet bij, want Tina legt ook uit dat Maxime dit helemaal zelf besloten heeft. Geen duwtje, geen schorsing, gewoon: doei, succes ermee. „Maxime zou dus weer op televisie verschijnen, eigenlijk veel sneller dan verwacht na het stoppen van Chateau Meiland, maar dat gaat vooralsnog niet door.” En het wordt nog pijnlijker: „Die hele show is sowieso uitgesteld en er is nog geen nieuwe datum bekend.”

Mark Koster die ooit met Yvonne een podcast maakte bevestigt dat Maxime daadwerkelijk al onderdeel van de club was. Hij had haar naar eigen zeggen ontmoet en was blijkbaar oprecht verbaasd dat ze leuk was. „Hartstikke leuk. Een heel geestig meisje, dat had ik helemaal niet verwacht. Ik dacht dat het een arrogant, verwend kind was, maar hartstikke geestig.”

Maar ook Mark zelf lijkt gewoon van de radar geveegd door team-Coldeweijer. „Ik heb er helemaal niets meer van gehoord. Dus ja… Je moet niet aan mij vragen hoe het ervoor staat.” Nou Mark… dat vraagt inmiddels ook niemand meer, want niemand lijkt te weten wie er überhaupt nog meedoet.

En dan hebben we het nog niet eens gehad over Eric de Munck die eerder al de benen nam. Victor Vlam schreef: „Eric de Munck is abrupt gestopt als eindredacteur van De Juiceshow. Dat bevestigt hij zojuist aan mij.” En volgens de geruchten? „Volgens geruchten is er grote ruzie.”

Kortom: als Yvonne voor deze show dezelfde energie inzet als voor haar juice dan is het geen wonder dat iedereen de nooduitgang zoekt.

Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties